Стандартні запобіжні заходи: Управління відходами

За даними ВООЗ, близько 85% від загальної кількості відходів, що утворюються закладами охорони здоров'я, є побутовими, безпечними відходами. Решта 15% вважаються небезпечним матеріалом, який може бути інфекційним, токсичним або радіоактивним. Небезпечні відходи без належного управління становлять ризик для пацієнтів лікарень, медичного персоналу та населення.

Зверніть увагу: ці матеріали востаннє оновлено 08.08.2022.

Photo credits: WHO / T. Pietrasik

Self-paced
Language: Українська
COVID-19

Course information

Цей курс також доступний такими мовами:

English - Tetun - Nederlands - Русский - македонски - ქართული ენა

Огляд:У цьому модулі ви дізнаєтеся про різні категорії відходів і процес управління відходами. Медичні відходи — це усі відходи, які утворюються медичними, дослідницькими закладами та лабораторіями під час надання медичних послуг. Управління медичними відходами в установі повинно відбуватися з моменту їх утворення до моменту остаточної утилізації та видалення.

Цілі навчання: По завершенню цього заняття ви зможете:

  • Визначити категорії та джерела утворення відходів у медичному закладі;
  • Описати найкращі методи мінімізації, сегрегації, збору, транспортування та зберігання медичних відходів.
  • Визначити рекомендовані методи обробки та остаточної утилізації медичних відходів.

Тривалість курсу: Приблизно 1 годин..

Сертифікати: Сертифікат про досягнення буде видано учасникам, які наберуть принаймні 70% під час тестування. У вас є необмежена кількість спроб для досягнення цього порогу. Учасники, які отримують сертифікат про успішне завершення курсу, також можуть завантажити значок «Open Badge» цього курсу. Натисніть, щоб дізнатися, як це зробити..

Перекладено українською за курсом Standard precautions: Waste management, 2020. ВООЗ не несе відповідальності за зміст і точність цього перекладу. У разі будь-яких розбіжностей між оригіналом англійською та перекладом українською мовою, дійсною та автентичною версією вважається оригінал англійською мовою. переклад не був верифікований ВООЗ. Цей ресурс призначений лише для підтримки в навчанні.

Enroll me for this course

The course is free. Just register for an account on OpenWHO and take the course!
Enroll me now

Certificate Requirements

  • Gain a Record of Achievement by earning at least 70% of the maximum number of points from all graded assignments.