Профілактика і контроль інфекцій (ПІК) під час пандемії COVID-19

Розуміння та доцільне застосування принципів профілактики та інфекційного контролю захворювань (ПІК), зокрема нової коронавірусної хвороби COVID-19, є важливим компонентом ефективного реагування на виклики в системі охорони здоров’я. Це курс охоплює основи ПІК, які дозволять медичним працівникам, незалежно від їхнього рівня підготовки та знань, захистити себе та пацієнтів під час пандемії COVID-19. Навчальний курс складається із 6 модулів, які включають сучасну інформацію у форматі відеолекцій і презентацій, та можуть бути завантажені користувачем.

Джерело фото: ВООЗ

Будь-ласка, зверніть увагу, що матеріали курсу наразі оновлюються і незабаром буде доступна нова версія.

Self-paced
Language: Українська
Country specific COVID-19 response

Course information

Огляд: COVID-19 - це інфекційне захворювання з переважно крапельним та повітряним шляхом передачі. Цей курс представляє заходи ПІК, пов’язані із COVID-19, у форматі коротких відеолекцій та тестових завдань для перевірки знань. Матеріал розрахований на фахівців, залучених до підготовки і забезпечення готовності та швидкого реагування на COVID-19, включно з медичними працівниками та працівниками системи громадського здоров’я.

Мета навчання: Наприкінці курсу учасники зможуть:

  • Описати основні епідеміологічні характеристики COVID-19 та шляхи передачі захворювання
  • Перелічити основні заходи ПІК, рекомендовані ВООЗ, що стосуються передачі COVID-19
  • Пояснити значення загального ПІК у закладах охорони здоров’я
  • Перевірити ефективність заходів ПІК.

Тривалість курсу: Близько 3 годин.

Сертифікати: Сертифікат буде доступний для учасників, які наберуть принаймні 80% від загальної кількості балів в усіх тестових завданнях. Учасники, які отримають Рекорд досягнень, також можуть завантажити відкритий значок для цього курсу. Натисніть тут, щоб дізнатися, як.

Курс «Профілактика і контроль інфекцій (ПІК) під час пандемії COVID-19» був розроблений у співпраці з Міністерством охорони здоров’я (МОЗ) України та Центром громадського здоров’я МОЗ України у травні 2021 році. Наразі матеріали, які використовуються у цьому курсі, переглядаються для відображення оновлень технічного змісту. Усі учасники курсу отримають повідомлення, коли дане оновлення буде завершено..

Enroll me for this course

The course is free. Just register for an account on OpenWHO and take the course!
Enroll me now

Certificate Requirements

  • Gain a Record of Achievement by earning at least 80% of the maximum number of points from all graded assignments.