An error occurred while loading the video player, or it takes a long time to initialize. You can try clearing your browser cache. Please try again later and contact the helpdesk if the problem persists.

Go.Data - це інструмент для збору польових даних, який фокусується на інформації про випадки (включаючи лабораторний компонент, госпіталізацію та інші змінні через форму розслідування випадків) та контактні дані (включаючи подальше спостереження за контактами). Цей курс висвітлює інформацію щодо призначення, переваг та використання Go.Data; курс складається з 7 модулів і надає огляд щодо основних функцій веб-платформи Go.Data та мобільного додатку.

Зверніть увагу: ці матеріали були запущені/або/востаннє оновлені 04.09.2020.

Self-paced
Language: Українська
COVID-19

Course information

Курс можна пройти декількома мовами:

English - Español - Монгол - French

Огляд курсу: Go.Data є сумісним проектом під координацією ВООЗ та реалізований в кооперації із партнерами GOARN. Інструмент Go.Data є доступним на глобальному рівні для співробітників ВООЗ, країн членів та партнерів для підтримки та сприяння розслідуванню спалахів із фокусом на зборі польових даних, спостереження за контактами та візуалізації ланцюгів передачі інфекції. Даний огляд надає вступну інформацію щодо інструменту Go.Data та основних властивостей та функцій програмного забезпечення Go.Data.

Навчальні цілі: У кінці цього курсу учасники матимуть змогу:

 • сформувати знання щодо того, що представляє собою Go.Data та якими є його обмеження;
 • описати контекст використання Go.Data при розслідуванні спалаху;
 • описати тип даних із яким дозволяє працювати Go.Data та які дії можна виконувати із даними;
 • згадати IT інфраструктуру Go.Data та методи підтримки інструменту Go.Data

Тривалість курсу: приблизно 1.5 години

Сертифікати: Для учасників, які пройшли 80% курсу є можливість отримати підтвердження щодо участі у курсі.

Course contents

 • Модуль 1: Вступ до проекту Go.Data:

  Після проходження поточного модулю курсу учасники матимуть змогу: представити проект Go.Data та перелічити основні властивості інструменту Go.Data.
 • Модуль 2: Огляд платформи Go.Data та основних елементів інтерфейсу:

  В кінці цього модулю учасники матимуть змогу: створювати користувачів та надавати ролі на платформі Go.Data; описувати роль системного адміністратора Go.Data; розпізнавати основні елементи інтерфейсу користувача; та працювати з довідковими даними
 • Модуль 3: Спалахи та шаблони, включаючи розслідування випадку та форму спостереження за контактами:

  По завершенню цього модулю учасники матимуть змогу: створювати спалах у Go.Data; розуміти основні кроки щодо використання шаблонів та спалахів на платформі Go.Data; назвати основні кроки щодо створення розслідування випадку на платформі Go.Data; та перелічити основні кроки щодо створення форми спостереження за контактами на платформі Go.Data.
 • Модуль 4: Випадки, Контакти та Події:

  В кінці цього модулю учасники матимуть змогу: пояснити як вводити та експортувати дані щодо випадку використовуючи Go.Data; розуміти як створювати зв’язки та експозицію між випадками у Go.Data; пояснити як створити та додати випадки до подій використовуючи Go.Data; та вивчити як переглядати зв’язки подій та хронологію.
 • Модуль 5: Спостереження за контактами включаючи використання мобільного додатку Go.Data:

  В кінці цього модуля учасники матимуть змогу: пояснити як додавати контакти випадків та подій в Go.Data; згадати як конвертувати контакти у випадки; згадати як модифікувати дані контакту; описати процес створення та оновлення списків спостереження за контактами; та переповісти як працювати із компонентом спостереження за контактами за допомогою мобільного додатку Go.Data.
 • Модуль 6: Лабораторні дані:

  По закінченню цього модулю учасники матимуть змогу: пояснити яким чином редагувати дані щодо випадку та підтвердити статус випадку використовуючи результати лабораторних досліджень.
 • Модуль 7: Аналітична панель, візуалізація даних та експорт даних:

  В кінці цього модулю учасники матимуть змогу: впізнавати основні властивості і функції аналітичної панелі платформи Go.Data; пояснити яким чином використовувати Go.Data для візуалізації ланцюгів передачі; та описувати яким чином імпортувати та експортувати дані в найбільш використовуваних форматах у Go.Data

Enroll me for this course

The course is free. Just register for an account on OpenWHO and take the course!
Enroll me now

Certificate Requirements

 • Gain a Confirmation of Participation by completing at least 80% of the course material.