Холера: Вступ

Цей ознайомлювальний курс надає загальний огляд холери, включаючи принципи профілактики та боротьби з нею. Крім того, учасники курсу дізнаються про Глобальну робочу групу з боротьби з холерою (GTFCC) та стратегію «Ліквідувати холеру – глобальна дорожня карта до 2030 року». Цільовою аудиторією цього курсу є персонал, відповідальний за профілактику та боротьбу з холерою, зокрема тих, хто бере участь у реагуванні на спалах холери.

Джерело фото: ВООЗ

Self-paced
Language: Українська
Basic (Basique), Cholera

Course information

Цей курс також доступний такими мовами:

English - français - Português - العربية - Hausa - Pashto - اردو - شاہ مُکھی دری

Огляд: Холера - це гостра кишкова інфекція, що виникає внаслідок вживання зараженої води або їжі. Вона може призвести до зневоднення, а також до смерті пацієнтів із важкими формами захворювання. Холера є показником низького рівня соціального розвитку. Запобігання та боротьба з холерою повинні бути мультисекторальними та добре скоординованими, інтегруючи діяльність між секторами.

Глобальна робоча група з боротьби з холерою — це глобальне партнерство з більш ніж 50 установами, які мають бачення того, що спільні дії можуть зупинити передачу холери та покласти край смертям від холери. Її ключова роль полягає в сприянні та підтримці реалізації стратегії “Ліквідувати холеру – глобальна дорожня карта до 2030 року” на рівні країни.

Цей ознайомлювальний курс призначений для персоналу, відповідального за профілактику та боротьбу з холерою, а також для тих, хто бере участь у роботі зі спалахами холери та реагуванні на них.

Знання надаються через презентації, стенограми та тест для самоперевірки які можна завантажити, і які можна переглядати у індивідуальному темпі.

Тривалість: Близько 1 годин

Сертифікати: Сертифікат буде доступний для учасників, які наберуть принаймні 80% від загальної кількості балів в усіх тестових завданнях.

Перекладено українською за курсом Cholera: Introduction, 2017. ВООЗ не несе відповідальності за зміст і точність цього перекладу. У разі будь-яких розбіжностей між оригіналом англійською та перекладом українською мовою, дійсною та автентичною версією вважається оригінал англійською мовою. переклад не був верифікований ВООЗ. Цей ресурс призначений лише для підтримки в навчанні.

What you'll learn

 • узагальнити свої знання про захворювання та основні шляхи його передачі;
 • пояснити принципи профілактики холери та боротьби з нею;
 • описати стратегії “Ліквідувати холеру – глобальна дорожня карта до 2030 року” та роль Глобальної робочої групи з боротьби з холерою (GTFCC); і
 • згадати додаткові джерела інформації про холеру.

Course contents

 • Модуль 1: Холера – захворювання та шляхи його передачі :

  Після закінчення цього модуля, ви володітимете базовими знаннями про холеру, зможете описати шляхи передачі холери і пояснити тягар цього захворювання. completing this module, you will have the basic knowledge about cholera and, you can describe cholera transmission routes and explain the burden of the disease.
 • Модуль 2: Профілактика та боротьба з холерою:

  Після завершення цього модуля ви зможете згадати принципи профілактики холери, пояснити, яким чином боротьба з холерою є мультисекторальною та описати основні заходи підготовки до спалахів холери.
 • Модуль 3: Ліквідувати холеру - Глобальна дорожня карта до 2030 року та Глобальна робоча група по боротьбі з холерою (GTFCC) :

  Після завершення цього модулю ви зможете описати своїми словами бачення, цілі та стратегії “Ліквідувати холеру – Глобальна дорожня карта до 2030 року” та пояснити роль партнерства GTFCC та те, як воно підтримує країни у запобіганні та боротьбі з холерою.
 • Модуль 4: Додаткові джерела інформації :

  Після завершення цього модулю ви зможете знайти існуючі настанови Глобальної робочої групи з боротьби з холерою.

Enroll me for this course

The course is free. Just register for an account on OpenWHO and take the course!
Enroll me now
Learners enrolled: 2232

Certificate Requirements

 • Gain a Confirmation of Participation by completing at least 80% of the course material.