Вступ до теми "Профілактика інфекцій та інфекційний контроль (ПІІК)"

Профілактика інфекцій та інфекційний контроль (ПІІК) є основними компонентами якісної охорони здоров’я та безпеки пацієнтів. У цьому модулі ви дізнаєтесь, як і чому трапляються інфекції, пов’язані із наданням медичної допомоги (ІПНМД), і як ПІІК допомагає знизити їх ризик та розповсюдження.

Self-paced
Language: Українська
Not disease specific

Course information

Цей курс також доступний такими мовами:

English - македонски - Հայերեն - Türkçe - ქართული ენა

Overview: Infection prevention and control (IPC) is an applied discipline that affects all patient care activities in healthcare settings. IPC, including prevention of antimicrobial resistance (AMR), is an essential component of healthcare quality and patient safety. In this module you will learn how and why healthcare-associated infections (HAIs) occur and how IPC reduces their risk and spread. Effective IPC includes building a program with all healthcare personnel (HCP) playing their part to prevent the spread of pathogens and AMR.

Цілі навчання: Після проходження Рівня 1 ви зможете:

  • Визначати можливі причини ІПНМД, описувати, як вони передаються.
  • Описувати, як розпізнавання ризиків захищає пацієнтів і медичний персонал і визначає фактори ризику, пов’язані із ІПНМД в охороні здоров’я.
  • Описувати ієрархію управління, і як це управління знижує ризики в сфері охорони здоров’я.
  • Визначати, як ключові компоненти програми ПІІК забезпечують каркас для успішної побудови програми ПІІК.

Тривалість курсу: Приблизно 1 годин.

Certificates: Учасники та учасниці, які наберуть щонайменше 70% від максимальної можливої кількості балів за результатами фінального тесту, отримають Сертифікат про успішне проходження курсу. Ви маєте необмежену кількість спроб, щоб досягнути прохідного рівня. Учасники, які отримають Рекорд досягнень, також можуть завантажити відкритий значок для цього курсу. Натисніть тут, щоб дізнатися, як.

Перекладено українською за курсом Introduction to Infection Prevention and Control (IPC), 2021 . ВООЗ не несе відповідальності за зміст і точність цього перекладу. У разі будь-яких розбіжностей між оригіналом англійською та перекладом українською мовою, дійсною та автентичною версією вважається оригінал англійською мовою. переклад не був верифікований ВООЗ. Цей ресурс призначений лише для підтримки в навчанні.

Introduction to Infection Prevention and Control (IPC), 2021

Course contents

  • Вступ до (ПІІК):

    У цьому модулі ви дізнаєтесь, як і чому трапляються інфекції, пов’язані із наданням медичної допомоги (ІПНМД), і як ПІІК допомагає знизити їх ризик та розповсюдження.

Enroll me for this course

The course is free. Just register for an account on OpenWHO and take the course!
Enroll me now

Certificate Requirements

  • Gain a Record of Achievement by earning at least 70% of the maximum number of points from all graded assignments.