Стандартні запобіжні заходи: Роль засобів індивідуального захисту

Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) — це спеціалізований одяг, який носять медичні працівники (МП) для захисту від інфекційних матеріалів. ЗІЗ, як елемент захисту, використовуються при наданні медичної допомоги. Їх ефективність залежить від того, наскільки правильно та послідовно вони застосовуються медичними працівниками. З цієї причини використання ЗІЗ є менш дієвим, ніж заміна або усунення небезпек, інженерний та адміністративний контроль.

Self-paced
Language: Українська
Health topic

Course information

Курс можна пройти декількома мовами:

English

Огляд: При правильному застосуванні ЗІЗ забезпечують фізичний бар’єр, що захищає ваші очі, ніс, рот, шкіру та одяг. Безпечне одягання, використання та знімання ЗІЗ протягом практики охорони здоров’я залишається залежним від прийняття рішень людьми, отже, є необхідним розпізнавати ризики потенційного контакту з інфікованими матеріалами і переконатись, що ЗІЗ використовуються належним чином.

Тривалість курсу: 1 годин.

Сертифікати:Для учасників, які успішно опрацювали 70% матеріалів курсу, доступні сертифікати про підтвердження участі. Учасники, які отримають Рекорд досягнень, також можуть завантажити відкритий значок для цього курсу. Натисніть тут, щоб дізнатися, як.

Перекладено мовою вставки з Standard precautions: The role of personal protective equipment , 2021. ВООЗ не несе відповідальності за зміст або точність цього перекладу. У разі будь-якої невідповідності між перекладом англійською та мовою вставки, оригінальною англійською версією є обов’язкова та автентична версія.

What you'll learn

  • Пояснювати, як використовувати засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) в практиці охорони здоров’я
  • Визначати різні типи ЗІЗ та показання для їх застосування
  • Описувати, як безпечно надягнути, використовувати та знімати ЗІЗ

Who this course is for

  • Ключові працівники програм попередження інфекцій та інфекційного контролю (ПІІК)
  • Всі працівники закладів охорони здоров'я

Enroll me for this course

The course is free. Just register for an account on OpenWHO and take the course!
Enroll me now
Learners enrolled: 1014

Certificate Requirements

  • Gain a Record of Achievement by earning at least 70% of the maximum number of points from all graded assignments.