Управління імітаційними навчаннями: Вступ

Це вступний курс щодо імітаційних навчань та їх значення в рамках більш широкого забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій для підвищення обізнаності серед загальної аудиторії неспеціалістів. Метою цього курсу є сприяння розробці ефективної програми навчань, що відповідає цільовому призначенню, а також управління такою програмою, шляхом надання узгоджених практичних настанов та інструментів для розробки і впровадження навчань.

Self-paced
Language: Українська
Basic (Basique), HSP, Health topic

Course information

Курс можна пройти декількома мовами:

English - French

Огляд: Це вступний курс щодо імітаційних навчань та їх значення в рамках більш широкого забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій для підвищення обізнаності серед загальної аудиторії неспеціалістів. Пройшовши цей курс, учасники дізнаються про різні види імітаційних навчань та доступні інструменти для покращення готовності до надзвичайних ситуацій.

Після завершення цього курсу ви зможете:

 • пояснити користь тренінгу щодо управління імітаційними навчаннями для сфери громадського здоров’я;
 • сформулювати визначення і принципи навчань;
 • описати різні етапи навчань (планування, проведення та етап після проведення); та
 • пояснити, як вибрати оптимальний тип навчань.

Цей курс складається з 3 модулів:

 1. Вступ до теми «Імітаційні навчання» (що, чому, як та коли)
 2. Управління проектами імітаційних навчань
 3. Доступні інструменти

Тривалість курсу: Тривалість проходження курсу складає приблизно 1 годину.

Сертифікат: Учасники, які наберуть під час кожного заключного тесту 80% та більше, отримають сертифікат про успішне завершення курсу. Натисніть тут, щоб дізнатися, як.

Перекладено українською за курсом Управління імітаційними навчаннями: Вступ, 2022. ВООЗ не несе відповідальності за зміст і точність цього перекладу. У разі будь-яких розбіжностей між оригіналом англійською та перекладом українською мовою, дійсною та автентичною версією вважається оригінал англійською мовою. переклад не був верифікований ВООЗ. Цей ресурс призначений лише для підтримки в навчанні.

Course contents

 • Модуль 1: Вступ до теми Імітаційні навчання:

  У цьому модулі пояснюється, що таке імітаційні навчання, чому вони використовуються для забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій та які існують 4 типи навчань, адаптовані для управління імітаційними навчаннями.
 • Модуль 2: Управління проектами:

  Цей модуль містить огляд управління проектами, а також допомагає учасникам зрозуміти спроможності ВООЗ у реагуванні на надзвичайні ситуації за допомогою управління імітаційними навчаннями.
 • Модуль 3: Ресурси та інструменти ВООЗ:

  У цьому модулі слухачам надається інформація про різні ресурси ВООЗ щодо управління імітаційними навчаннями та найкращих практик їх впровадження.
 • Заключний тест

Enroll me for this course

The course is free. Just register for an account on OpenWHO and take the course!
Enroll me now
Learners enrolled: 527

Certificate Requirements

 • Gain a Record of Achievement by earning at least 80% of the maximum number of points from all graded assignments.